Uzdrawiając siebie uzdrawiasz Ziemię
Home » Techniki pracy » Reiki » Munay Ki
Munay Ki

 

Inicjację Monay-Ki otrzymałam w styczniu 2010 roku, krótko przed moją podróżą do Peru, od Szamanki Wiltrud Henning z Asendorfu, niedaleko Bremen. Kiedy dowiedziała się, że wybieramy się z mężem do Peru stwierdziłe, że musimy koniecznie otrzymać inicjację Monay-Ki, bo będąc tam ona nam się na pewno przyda. I tak też się stało, ponieważ po wędrówce po Machu Picchu i po jej bliźniaczej górze Wehina Pichu, jej wsparcie było bardzo potrzebne.

Słowo Munayi Ki pochodzi z dialektu Quechua, Peru, Ameryka Południowa. Ki oznacza energię, Munay oznacza miłość. Oznacza to nie tylko Siłę Miłości, ale również nasze zaangażowanie żeby ją przeżyć, przekazać i aktywnie dawać i brać.

Munay Ki określa jeden cykl, a jest ich 9. Te cykle pochodzą z tradycji indiańskich strażników Ziemi. Historia ich sięga zamierzchłych czasów królestwa Inków. One są esencją, nasieniem i kluczem do dalszego rozwoju naszego Ciała Swietlistego. Te cykle łączą nas z Siłami Stworzyciela, siłami Natury i Uzdrowicielami wszechczasów. 9-ty cykl/inicjacji został przekazany dla Zachodu latem 2006 roku przez Starszyznę peruwiańskich Q`ero. Wcześniejsze cykle były przekazywane w czasie szamańskich ceremonii. Inicjacje są jedyne w swoim rodzaju. Są skompensowaną silną Formą dostosowaną do przyspieszonego czasu transformacji, czasu w jakim się teraz znajdujemy.

Co powoduje Energia Monay-Ki?

Ona uwolnia nasze zaprogramowanie, z każdym jednym przekazanym cyklem będą budzone i na nowo otwarte szczególne Energie w naszym ciele. Na poziomie energetycznym, psychicznym, w naszej podświadomości i w ciele fizycznym. Monay-Ki pomaga nam pozostawić naszą przeszłość, niekorzystne powiązania i myśli za sobą, zagoić niezabliźnione rany co pozwoli nam łatwiej rozwijać się jako Swietlista Istota. Monay-Ki jest kodem umożliwiającym nam rozwój w kierunku nowej transformacji.

9 cykli Monay-Ki:

 1. Cykl podstawowy
  1. Rytuał leczący: lecznicza Siła w nas
  2. Pasy Siły: wzmacnianie naszych centrów energetycznych
  3. Rytuał harmonizujący: oczyszczanie naszych centrów energetycznych, przekazywanie 7 Archetypów do czakramów
  4. Rytuał Widzenia: otwarcie 3-go Oka. Poszerzenie odczuwania niewidzialnego Swiata
 2. 5 wyższych Rytuałów
  1. Cykle Natury: połączenie ze starą żeńską Wiedzą
  2. Ogień Wiedzy: połączenie ze starą męską Wiedzą
  3. Ciało Eteryczne: nasza Planeta, odpowiedzialność za Życie
 3. Inicjacja
  1. Nasze połączenie z Gwiazdami: nasze Sny sprowadzamy do Tu i Teraz
  2. Programowanie Rzeczywistości: Wiedza Uniwersalna, Stwarzanie własnego Życia